Priemyselná výroba
Milan Kysela
Výroba drevených kontajnerov
- Obec
- Gerlachov
- Od roku
- 2006
- IČO
- 43 268 404
Milan Kysela
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 086 04 Gerlachov
- Na trhu od
- 10. augusta 2006
- IČO
- 43 268 404
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 16.24)
- Výroba drevených kontajnerov
Podnikanie v číslach
- 20
- rokov na trhu
- 2006
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Milan Kysela
Milan Kysela – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Gerlachov. Podniká od 10. augusta 2006.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba drevených kontajnerov“ (16.24). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad výroba jednoduchých výrobkov z dreva, výroba paliet a zváračské práce.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Milan Kysela
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 268 404
- Dátum vzniku
- 10. augusta 2006
- Miesto podnikania
- 086 04 Gerlachov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Bardejov, vložka č. 760-11898
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 16.24)
- Výroba drevených kontajnerov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Milan Kysela zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva
-
Výroba paliet
-
Zváračské práce
-
Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu
-
Bsluha (vedenie) cudzieho motorového vozidla
-
Maliarske a natieračské práce
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Milan Kysela?
Miesto podnikania je v obci 086 04 Gerlachov.
Čím sa Milan Kysela zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba drevených kontajnerov“ (16.24). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba jednoduchých výrobkov z dreva; výroba paliet; zváračské práce; demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu.
Aké je IČO – Milan Kysela?
IČO je 43 268 404.
Odkedy podniká Milan Kysela?
Podnikanie začalo 10. augusta 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.